Career at Corinth

Interested in the space where technology, creativity and learning overlap? Corinth is always looking for talented and motivated new team members. Browse our current listings and get in touch to learn more.

OFFICE MANAGER

Náplň práce:

  • Běžné administrativní činnosti spojené s provozem kanceláře (podpora při zpracování podkladů pro fakturaci, pokladna, cestovní příkazy, …)
  • Spoluodpovědnost za chod kanceláře a administrativní podpora týmu
  • Správa a evidence smluv, komunikace s účetní, úřady a dodavateli
  • Zpracování projektů dle zadání
  • Práce s daty, zpracování tabulek do uvedených formátů (MS Office, Google docs)
  • Personální agenda

Co Vám nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • Výkon práce: Brno
  • Výše mzdy dohodou, nástup možný ihned
  • Příjemné pracovní prostředí v týmu milých kolegů

Co od Vás očekáváme?

  • Preciznost a samostatnost
  • Vzdělání v ekonomickém oboru
  • Pozitivně naladěná osobnost
  • Znalost MS Excel, Google docs, internet
  • Znalost AJ, další jazyk výhodou
  • Flexibilita a komunikativnost

Svá CV, motivační dopisy nebo dotazy týkající se vypsané pozice prosím zasílejte na e-mail: michaela.heckova@ecorinth.com

PROGRAMÁTOR/KA

Co očekáváme?

  • Schopnost programovat dle požadavků od ne-programátorů
  • Znalost C# (nebo praxe s libovolným programovacím jazykem)
  • Základní znalost principů 2D i 3D grafiky
  • Zkušenosti s Unity3D
  • Výhodou je znalost HLSL/GLSL
  • Výhodou je širší přehled (HTML5, Javascript, WebGL, tvorba UI, UX, …)

Vaším úkolem bude udržovat stávající aplikace, vytvářet automatické testy, poskytovat podporu grafikům a zároveň, ve spolupráci s ostatními členy týmu, vyvíjet nové featury. Více než praxe je však pro nás důležité nadšení, schopnost učit se novým věcem a postavit se výzvám a nesnadným úkolům v oblasti nových a neznámých technologií. Předností pro výběrové řízení je kreativní duch a zkušenosti s pěstováním chilli papriček.

Co nabízíme?

  • Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr s nástupem dle dohody a smlouvou na dobu neurčitou.
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Práci na moderních technologiích, např. HTC Vive, Microsoft HoloLens, atp.

Partners and Recognition